42 252 96 60 lub 502 364 923 pl@eujuicers.com
» O Nas

O Nas

Kim jesteśmy?

altNasza firma Natulux, z siedzibą w Łodzi, działa w Polsce już od 8 lat jako oficjalny reprezentant na Polskę firmy EUJUICERS.com, największego dystrybutora urządzeń dla zdrowego odżywiania się. W naszej ofercie znaleźć można między innymi: wyciskarki soku, sokowirówki, suszarki do żywności, wypiekacze do chleba oraz młynki do zboża. Wszystkie te produkty wyróżnia najwyższa jakość i wspaniała użyteczność.

Prowadzimy sprzedaż internetową jak i stacjonarną w naszym sklepie w Łodzi, gdzie można obejrzeć i wypróbować zarówno wyciskarki soku, jak i inne produkty z naszej oferty. Dla zainteresowanych Klientów, chętnie przeprowadzimy prezentację razem z wyciskaniem soku i jego degustacją. Klient może „na żywo” zobaczyć jak wyciskarka działa, jaką ma budowę, a nawet jak się ją myje.

Oto adres naszej firmy i sklepu:

NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, Łódź
(budynek TeoPark, klatka nr 6, 1 piętro)
Nip: 727 184 72 78, Regon:100624186
Telefon: 42 252 96 60
lub 502 364 923
Fax: 42 252 96 61
Email: pl@eujuicers.com

alt

Godziny pracy biura handlowego:
poniedziałek - piątek: 8:30 - 16:00
konsultacje telefoniczne - do 18:00.


Zapraszamy na nasz profil na Facebookufacebook.pl/wyciskarkisoku         Zapraszamy na nasze konto na YouTubeyoutube.pl/Eujuicerspl
 

Kochamy to, co robimy...
...i robimy to najlepiej jak tylko umiemy.

 

Misją naszej firmy jest przede wszystkim służyć naszym Klientom swoją przez lata zebraną wiedzą i doświadczeniami, pomagając im wybrać urządzenie (czy to będzie wyciskarka soku czy sokowirówka) najlepsze dla jego potrzeb i preferencji. Takie, które pomoże i ułatwi mu zdrowe odżywanie i przyczyni się do poprawy jego zdrowia i samopoczucia.

 

Wiemy, że aby móc rzetelnie i kompetentnie doradzać Klientom odnośnie danej wyciskarki soku, najlepiej abyśmy sami jej używali. Z tego, ale nie tylko z tego względu (również z czystej chęci picia pysznych, zdrowych soków) każdy z nas jest prywatnie jest użytkownikiem wyciskarki soku. Dzięki temu zdobywamy własne doświadczenia i spostrzeżenia.

 

Poprzez stworzenie tej strony internetowej również staramy się przekazać Klientom jak najwięcej, rzetelnych informacji. Wkładamy dużo pracy i wysiłku, aby każda oferowana przez nas wyciskarka soku, młynek do zboża czy sokowirówka opisana została w każdym szczególne i parametrze, aby Klient otrzymał tyle informacji ile potrzebuje do podjęcia decyzji i wyboru odpowiedniego dla siebie urządzenia.

 

Jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie jakiejś ważnej dla Ciebie informacji, masz jakieś pytanie, wątpliwość – zadzwoń do nas: tel. 42 252 96 60 lub napisz email: pl@eujuicers.com. Chętnie odpowiemy na każde zadanie pytanie, pomożemy i doradzimy – uczciwie i fachowo.

 

Nasza oferta nie pozostaje ciągle taka sama, zmieniamy ją – poszerzamy o nowe modele czy produkty, które uznamy za godne polecenia, a te, które zawiodły nasze oczekiwania wycofujemy. W naszej ofercie nie znajdziesz wszystkich wyciskarek czy sokowirówek dostępnych w sprzedaży – znajdziesz wyłącznie te najlepsze, co do których mamy 100% pewność jakości i skuteczności, które sami chętnie byśmy użytkowali (i użytkujemy prywatnie).


Jakie oferujemy warunki?

 
  • Fachowe i rzetelne porady telefoniczne lub emailowe.
  •  
  • Szybka, bezpłatna dostawa kurierem UPS.
  •  
  • 14-dniowy okres próbny.
  •  
  • Profesjonalny serwis gwarancyjny.
  •  
  • Możliwość naprawy pogwarancyjnej i zakupu części.


Fachowe i rzetelne porady telefoniczne lub emailowe.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie pomożemy, doradzimy i udzielimy wszelkich potrzebnych Państwu informacji. Nie wiesz jaka wyciskarka soku będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Masz jakiekolwiek inne pytanie?

Zadzwoń: 42 252 96 60 lub 502 364 923
Napisz: pl@eujuicers.com

Możesz również odwiedzić nasz sklep stacjonarny i „na żywo” zobaczyć wyciskarki i nasze pozostałe produkty. Zapraszamy! Tutaj znajdziesz nasz dokładny adres i wskazówki dojazdu.


Szybka, bezpłatna dostawa kurierem UPS.

 

Każdy zamówiony u nas produkt wysyłamy całości na nasz koszt. Nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów ubezpieczenia ani pobrania, niezależnie od wybranej formy płatności.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizować możliwie najszybciej, dzięki czemu zamówiony produkt otrzymują Państwo w ciągu 1-2 dni roboczych. Więcej informacji na temat czasu dostawy znajdą Państwo w naszym dziale „Płatność i dostawa”.


14-dniowy okres próbny

 

Zgodnie z prawem, jeżeli zakupione urządzenie nie spełnia Państwa oczekiwań, przysługuje Państwu prawo jego zwrotu bez podania przyczyn i otrzymania pełnego zwrotu zapłaconej kwoty – w terminie do 14 dni od jego otrzymania.

Aby skorzystać z tej możliwości należy wysłać do nas pismo informujące o odstąpieniu od umowy. Wzór takiego pisma otrzymają Państwo razem z zakupionym urządzeniem, lub mogą go Państwo pobrać z naszej strony (wzór - kliknij, aby pobrać).

Szczegółowe informacje na temat procedury prawa do 14-dniowego odstąpienia od umowy bez podania przyczyn znajdą Państwo w naszym regulaminie.


Profesjonalny serwis gwarancyjny

 

Wszystkie zakupione u nas produkty objęte są opieką naszego serwisu, zarówno w ramach gwarancji jak i poza nią. Nasi Klienci mogą również dokupić u nas wszystkie niezbędne części zamienne i akcesoria do swojej wyciskarki, sokowirówki czy innego zakupionego u nas urządzenia.

Warunki gwarancji, procedura reklamacji i pozostałe kwestie związane z gwarancją omówione zostały w naszym dziale Gwarancja.


 


Przejdź do strony głównej